Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela elektromos mellszívóm...

Medela elektromos mellszívóm van, hol kaphatok hozzá csak motort, vagy van szervíz valahol?

Figyelt kérdés
Leesett a lépcsőről, kb 2 méterről és hát a motor háza eltörött, s csak úgy tudom használni, ha belenyomok egy ceruzát :) Vagyis működik, csak a burkolat sérült,azt lehet valahol javíttatni, vagy mit csináljak?
2010. ápr. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

kibírta a lépcsőzést?:DD aztaa:D amúgy van szervíz, és ha nem motorikusan van baja, szerintem simán cserélnek rajta burkolatot.. de azt tudd, hogy ha a motorral van gondod, akkor max cserevásárlási lehetőséget kapsz... magyarul felajánlják, hogy vegyél náluk egy újat.. amúgy én teszveszen meg vaterán vettem 1-1et- (6500- és- 7000 ft-ért plusz postaköltség) nekem megengedi az "alkatom", hogy 2-t használjak egyszerre.. ennyi előnye van, ha az embernek alapban nincs melle:S

(Az egyik készüléknek, amit végül visszavittem tulajának, el volt törve a burkolata, de az motorikusan is sérült, azzal elküldtek! ezért írtam amit írtam neked. Burkot szerintem simán cserélnek, a lakhelyedhez legközelebbi szervízt meg tudod nézni googleban.)

2010. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maga a motor annyiba kerül ,mint az egész készülék ujjonnan.Nekem is venni kellett egy másikat,mert a motor felmondta a szolgálatot.

17 000 körül van a motor külön.De használtan már kapsz 5-6000 körül a Tesz-veszen.

2010. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii, mondom a motor tökéletesen működik a benyomott ceruza segítségével, pont az a kapcsolórész tört ki meg az akörüli rész. Na akkor szervízet próbálok. Köszönöööm!!!!
2010. ápr. 13. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen melszivóm van.nekem már nincs rá szükségem.meg nem is lesz.eladom ha érdekel.
2010. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
érdekel, persze! Megírnád priviben mennyiért válnál meg tőle? kösziii
2010. ápr. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
irtam privit
2010. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!