Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amióta szoptatok úgy érzem...

Amióta szoptatok úgy érzem magam, mint egy sáska. Mindent felfalnék. Ha eszem,10 perc múlva meg tudnám enni ugyanazt az adagot. Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A szervezet sokszor éhséggel jelzi a szomjúságot.Először igyál 1 nagy pohár vizet,ezután kiderül tényleg éhes vagy-e.
2010. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. 3-5l folyadékot iszom, épp a szoptatás miatt, de köszi a tippet, kipróbálom.
2010. ápr. 6. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
én is mindig éhes vagyok,egy lovat fel bírnék falni
2010. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az voltam mindig.Bármit megettem volna,mellette megittam vagy 8liter folyadékot.Az eredmény?10kiló plussz.Vigyázzatok nagyon.
2010. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel az éhséggel... :)

Én is egyfolytában éhesnek érzem magam. És nem igazán tudok jót enni, mert hasfájós a picim, és ha csak egy kicsit fűszeresebbre sikerül az ebéd, akkor egész délután sirdogál...

2010. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Én ugyanezt érzem! annyira ennék néhány dolgot, de nem merek. :)
2010. ápr. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!