Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti elsö menzesz?

Szoptatás alatti elsö menzesz?

Figyelt kérdés

3 honapos babát szoptatok, némi rápotlással. Császárral született és utána lett egy hematómám ami nagyon lassan ürül(t?) Kb. múlt hét pénteken muét el majdnem teljesen. Erre szombat+vasárnap egy kevés majdnemfekete cucc - gondoltam a hematoma utolso darabkája ürült - nagyobb jelentöséget nem tulajdonitottam neki.

Ma már határozottan vérzés. Lehet ez már az elsö menzesz? Ha igen akkor mire számitsak több lesz v kevesebb mennyi napig? Mennyire zavarja ez a babát szoptatásügyileg?


2016. febr. 29. 16:46
 1/1 Betu ***** válasza:
Igen lehet. Én 2015. màrciusàban szültem és 2015. màjusàban màr meg is jött. Nekem 3-4 napig tart, bàr ez szülés előtt is így volt, viszont nem nagyon görcsöl a hasam, mint azelőtt. Vér mennyisége kb. ugyanannyi. Az én babàmat nem zavarja, bàr azt mondjàk màsabb a tej íze menstruàció alatt, de ő ugyanúgy szopizik.
2016. febr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!