Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás esetén mikor...

Mellgyulladás esetén mikor hat az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Két napja szedem az Augmentint nagy adagban, eddig még semmi. A mellem nagyon fáj, és ég. :(

2016. febr. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
borogasd inkább hidegvizes ronggyal. többre mész vele, mint a gyógyszerrel. de lehet, hogy 3-4 nap után hat csak a gyógyszer.
2016. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en meg a korhazba gyulladtam be szules utan ket nappal...egyszerre kaptam a dalachint es még infuzioban egy masik antibiotikumot de igy is csak 4. nap kezdett el lemenni a lazam...kitartast
2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor mellgyulladásom volt nem szedtem semmit, mert a babába is átmehet a gyógyszer. Még algopirint se adtak a baba miatt.


Szoptatás elött forró vízzel borogattam a mellem (forró/amit még megtudsz fogni kézzel/ronggyal betekertem és cserélgettem) közben körkörös mozgással masszíroztam a mellem(nyomkodtam). Majd megetettem a fiam és mikor végzet 10 percig hidegvizes ronggyal borogattam(hogy ne termelödjön túl sok tej). Kb 3 nap alatt teljesen elmúlt a gyulladás. Pedig 3 napig 40 fokos volt a lázam. Már kórházba akartak vinni. A melegvizes borogatást 1 hétig csináltam, a hidegvizest csak addig amig le nem szállt a gyulladás.

2016. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LadyLoss ***** válasza:

Kitartás, hatni fog! De ne csak a gyógyszert szedd, hanem fejd is ki onnan a tejet. Masszírozd, borogasd és sokat szoptass úgy, hogy a baba alsó ajka a gyulladás felé essen. Ő nagyon hatékonyan ki tudja szívni és hamar elmúlik a gyulladás. Ha nem szoptatsz mellből akkor pedig fejj-masszírozz-borogass. Csak a gyógyszertől nem múlik el.

Tudom nagyon rossz és elképesztően kínzó, nekem is volt.

2016. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az öngyógyitó szoptatás vált be pedig nem hittem benne.Babát hanyatt fekve az ágyra megemelve pl párnán te pedig négykézláb fölé térdelve.A harmadik szoptatás kihozta a csomókat.Persze mellett a vizes(forró)borogatás is kellett.
2016. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!