Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miből etessek, hogy ne szokjon...

Miből etessek, hogy ne szokjon rá a babám a cumisüvegre?

Figyelt kérdés
Szoi után még kiegészítő tápszert kap a babám. Van valamilyen speciális pohár csecsemőknek?
2010. márc. 23. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

medelának van:)

ilyen:

[link]

de ennél van olcsóbban is, nézz szét a neten.

ҝ

2010. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Én avent 1-es cumit használtam és azzal nem szokott le a ciciről.
2010. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,picinek szoptanít készüléket használtam,kb. három hónapos koráig,ez azért volt klassz,mert a pótlással együtt a ciciből is szívott és a mellett több inger érte.Először simán szopiztunk,utána pótlás szoptaníttal(így jött az anyatej is egyszerre).az a gáz vele,hogy roppant idő-és energiaigényes.Szinte egész nap szoptattam.Aztán később az avent egyes cumisüvegéből pótoltam,először csak éjszaka,mert nappal nem fogadta el.Majd fokozatosan áttértünk a cumira.A mai napig szopik reggel és este,már rendesen,hiszen a hozzátáplálással már elég a tejcsi.Kitartást neked is!
2010. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan Aventes cumisüveg, amivel a baba nem szokik le a ciciről.A cumi része az anya mellet formázza, és tényleg nehéz belőle kiszívni a tejcit:)Nekünk eddig bevállt.
2010. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem majd mindegyik etetőcumira bátran ráírja a gyártó, hogy a mellbimbóhoz hasonlóan tud enni vele a baba, és nem zavarja meg. De ez babafüggő. Nálunk az avent szintén bevált amúgy, barátnőméknél viszont a mam. Mi anno próbálkoztunk a poharazással, a kórházban is így pótoltak, akinek kellett (azzal a hagyományos kultikus-klasszikus üveg kávéspohárral), de nálunk a pohárból a baba szájába vajmi kevés anyag került, úgyhogy maradt a cumisüveg, de nem lett belőle baj.
2010. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!