Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej és tápszer egyszerre....

Anyatej és tápszer egyszerre. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Egy etetésre kevés a tejem, így tápszerrel kell kiegészíteni minden étkezést. Hogyan csináljam? Minden szopi után kapjon tápszert (igy nagyon fáj a hasa) vagy egy etetés legyen anyatej és egy tápszer. 5 hetes a baba és kb. 100-at eszik nekem csak 50-60ml tejem van egy etetésre (3 óránkét eszik).
2010. márc. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi minden szopizást kiegészítettünk még tápszerrel is. Egyszerű oka volt: ha éhes maradt, üvöltött.
2010. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,ugyanígy voltam,mint te és előbb szopiztattam,aztán kapta a tápszert.A mai napig így csinálom,a babám hét és fél hónapos és még mindig szopik.Az viszont fontos szerintem,hogy kislukú cumival add,nehogy átszokjon a cumisüvegre.Aventos,1-es lukú üvegből kapta és kapja a pótlást a mai napig.Az elején szoptanít készülékkel szoptattam,így együtt ment az anyatej és a tápszer is.Furcsa párosítás,de soha nem panaszkodott.
2010. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is az vált be, hogy szopi után tápi. Miért fáj ettől a babád hasa? Ha csak tápit adsz nem? Nem habzsol nagyon (így nincs benne neki annyi meló)?
2010. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod mennyi tápszer kell? lemérted szopi után, hogy mennyit evett? és szopi után kezdtél tápszert csinálni (mikor a baba üvöltött), vagy előre készíteted el?
2010. márc. 23. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is kellett pótolni tápszerrel a tejet kb. ennyi idős korától. Én megmértem eleinte, hogy mennyit evett és pótoltam a hiányzó mennyiséget. + szintén hasfájós volt a kisfiam. Hosszú időbe telt mire rájöttünk hogy mitől fáj a hasa, nekünk a tápszerrel volt a gond. Először Beba HA Start aktív tápszert adtunk majd váltottunk a sima Beba HA-ra és ez bevált. Azóta nem fáj a hasa :-)
2010. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnap 21.15-ös vagyok. Én előtte elkészítettem kicsit melegebbre, hogy amíg cicizik ne hűljön ki teljesen. Szopi után kínáltam meg vele. Én nem méregettem, egyen amennyi jólesik neki. Szerencsére nem habzsolt vagy itta túl magát. Tényleg legyen minnél kevesebb lyuk rajta (amíg tápizott nálunk 1-est használta). Így nem szokik hozzá, hogy meló nélkül jön a cucc.
2010. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudtunk, hogy mennyi tápszer kell még, elég sok ment is a lefolyóba, ami a méregdrága HA tápszer esetében nem nagy öröm.... Na de ez van, előre nem mertem bekeverni, illetve a maradékot sem mertem később odaadni.
2010. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!