Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy terhes vagyok,...

Lehet hogy terhes vagyok, elapadt a tejem, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi tapasztalt -e ilyet más szoptatós kismama, hogy egyik napról a másikra elapadt a tejetek a terhesség miatt. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. márc. 21. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet, bár inkább a vetélést szokták emlegetni, ha szoptatás alatt esik teherbe az anya.

Egyik napról a másikra nem szokott elfogyni a tej, de elapadni lehet, hogy elapad. Mekkora babát szoptatnál? Ha egy év felett van, adj neki tejet, megihatja már.

2010. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ. Jelenleg 11 hónapos babákat szoptatok (napi 1x, reggel), kb. 3 hete terhességi tüneteim vannak (derékfájás, mellfeszülés, ráadásul egyik nap nagyon görcsölt a hasam). 4-5 napja teljessen elapadt a tejem, akár hogy is próbálom visszahozni nem sikerül, persze már nagyok, el kéne választani őket.
2010. márc. 22. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igy jártam ano.Egyik napról a másikra elkezdett hugulni csökkenni a tejem,és hát bizony elég éhes volt.Volt sulyfeleslegem és elkezdetem fogyozni azzal a cimszoval,hogy ugyan mindegy már igysem-ugysem nem lessz tej.A férjem elkezdett picit csesztetni "ahhoz képest hogy fogyozol a hasad nől"!! Elmentem orvoshoz és kiderült 10-11hetes terhes vagyok..És nem vettem észre semmit!!Arról nem beszélve hogy szoptatam+ megszakitással védekeztünk.Hát elég kellemetlen volt mivel a lányom 4.5 hónapos volt!!
2010. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül kiderült, hogy a menzesz miatt apadt el a tejem, sajnálom, mert szerettem szoptatni...:(
2010. márc. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!