Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek mar keves neki a...

Szerintetek mar keves neki a tejem?

Figyelt kérdés
4 hos kisfiam az elsö naptol 2 orankent szopizott es meg most is.Vagyis mar kb 2 hete eszrevettem, hogy nem nagyon birja ki a 2 orat nappal es ejjel is többször kel.Masfel, 1 3/4ora mulva keri a cicit es eszik is.Szerintetek mar nem eleg neki a tejem?Van hogy mind a kettöböl adom neki, de van hogy nem fogadja el ha a masikbol is kinalom.Probaltam teat adni neki nem fogadja el.Ma probaltam szopi utan tapszert adni neki de nem fogadta el.Söt öklendezett töle.Akkor most jol lakik vagy nem?En nem ertem...Nem szeretnem ha ehezne.Tapasztalatok ez ügyben?
2010. márc. 19. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én mértem anno mennyit eszik.. babamérleggel, van olyanod? Én kölcsön kaptam, de szerintem olcsón lehet 2-3 hónapra bérelni is. De az is lehet, hogy nem szopizik ki mindent. Szopi után tudsz fejni abból amit kiszopizott? Odaadtad neki a másik cicit is? 2 hetesen már kezdődhet pici hasfájás is, akkor cicivel megnyugszanak.. nő a súlya? sok kérdés, de ezek fontosak!
2010. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, jól mérni szopi előtt kell, és ne felejtsd el, hogy nem pelenkázod át a kövi mérés előtt:D én volt, hogy párszor belenyúltam:D
2010. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Szerintem fejlődési ugrás van. Szoptasd továbbra is igény szerint, ahogy ő kéri, és növekedni fog a tejmennyiség is.

Teára, tápszerre nincs szükség, pláne, ha ő sem kéri.

2010. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, ezt el is felejtettem! Kisfiamnál is volt ilyen és én is igény szerint szoptattam mindig, növekedik a tejmennyiség ilyenkor. Én az összes cici szopizása után, ha kevés volt, éjszakai alvás előtt még adtam neki pótlást, de kizárólag szopik után, aztán végül beállt a tej és nem kellett neki egy gr pótlás sem, sőt még tudtam is kicsit eltenni fagyiba:)
2010. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mar szopik mind a ket mellemböl, de ma mar tenyleg nem bir ki meg ket orat sem.fejni sajna nem tudok, nem jön ki.a tapot meg nem nyeli le.ilyenkor mi van?mit csinaljak?
2010. márc. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!