Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Össze-vissza van tejem! Mit...

Össze-vissza van tejem! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A kórházból ugy hoztam haza a kislányomat hogy nemvolt tejem.Pedig szülés után rögtön mellre lett téve.Aztán próbáltam én szoptatni 2x fél orát cicinként.Lógott is rajta szegénykém,de akkor se jött meg a tejem.A vége az lett hogy 40 dekát fogyott mire a kórházból hazajöttünk. Ott semmi pótlást nemkapott,hiába könyörögtem a csecsemősöknek. Itthon kézi fejövel fejtem,iszom a laktoherbet+homeos bogyót is szedek. Valamelyest megjött a tej,de ugye mindig üvegböl kapta mig a cicim benem gyógyult. Próbáltam visszaszoktatni cicire,egész könnyen fogadta,több mint egy hete cicizünk. Csakhogy mostmeg nincs tejem ,ordit szegénykém hogy nemjön semmi! Pedig ugy eszem,iszom mint elötte! Mi lehet a baj?Szeretném szoptatni,de lehet váltani kell a tápszerre?
2010. márc. 18. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a homeós és a laktoherb együtt nem jó, mert inkább apaszt. Próbáld csak az egyiket. Igyál sok folyadékot(Pl. alkoholmentes sört)és egyél rendesen. Sokat kell pihenni és nem kell stresszelni. Ha mégsem sikerül akkor sincs tragédia.Más gyerekek is felnőttek már tápszeren. Sok sikert!
2010. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KARAMALZ MALÁTA ITAL!!!!A
2010. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

második vagyok folytatom: nekem rengeteg a tejem tőle, a Metro-ban a legolcsóbb, 180 ft/üveg, a DM-ben 270 ft.

Nekem a dokim, a szülésznőm is ajánlotta, már a kórházban is mindenki ezt itta. nagyon szupi. eleinte minden nap ittam egyet, majd 3 naponta. és 5 hónapja szoptatok így. remélem még sokáig fogok :)

PRÓBÁLD ki!!! keress rá a google-ban hogy lásd milyen a külseje és vegyél.

2010. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
próbálj meg továbbra is fejegetni , mondjuk szopik után fél órával. lehet, hogy a pici nem tudja még olyan alaposan kiüríteni, és mivel elhagytad a fejést, azért fogy a tejed. remélem, sikerül visszahoznod! egyébként én is azt tudom javasolni, hogy teát ne igyál egyszerre homeobogyóval. Vagy egyik, vagy másik, akár mondjuk hetente váltogatva.
2010. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Laktoherb helyett próbáld az édeskömény teát.
2010. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az italt pedig kipróbálom!Mindenkinek jó babázást!
2010. márc. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!