Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor jön meg a menzesz...

Mikor jön meg a menzesz szülés után?

Figyelt kérdés
3hónapja szültem,de még semmi.Meddig tart ez az állapot?Még szoptatok.
2010. márc. 17. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Van akinek mindaddig nem jön meg, amíg szoptat. Nekem a baba 4 hónapos korában jött meg először, pedig kizárólag szoptattam.

Egyénenként változó.

2010. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akinek szinte rögtön, de pl. nekem is 11 hónapig nem volt az első babámmal, mert szoptattam és Cerazettet szedtem. A másodikkal már nem szedek fogamzásgátót és ugyanúgy szoptatok, de már 2 hónap után megjött. Úgyhogy ne aggódj, de védekezni mindenképp kell! :-)
2010. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első gyermekkel 7 hónaposan, másodikkal 11 hónaposan jött meg először. 6 hónapos korukig kizárólag anyatejet kaptak.
2010. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam pénteken lesz 8 hónapos, és még nem jött meg. Nem szedek semmit, de még szopizik.
2010. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első lányommal kilenc hét után,a másodikkal nyolc hónaposan jött meg először.
2010. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7hetes a babam es megjott a menszeszem!!!!!!!

Teljesen kesz vagyok,ja es szoptatok....

2010. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!