Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Váltott mellből szopizásnál...

Váltott mellből szopizásnál mikor cseréljek?

Figyelt kérdés
Ha csak egyből szopik, képes 1 órát is lógni rajta, és még mindig éhes. Pedig nem hagyom aludni rajta.
2008. szept. 6. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisbabád? Lehet, hogy kiissza az összes tejcsit a ciciből, és a másikkal is kéne megkínálnod. Ezt úgy tudod leellenőrizni, hogy egy picit megnyomod a bimbóudvart, ha nem jelennek meg a tej cseppek - üres már a cici, és rá kell tenned a kisbabádat a másikra. Az én kisfiam 5 hónapos és mostanában este mindig 2 cicből eszik már, mert több tejre van szüksége. Remélem, segítettem.
2008. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónapos. És ha megnyomom még jön tejcsi.
2008. szept. 6. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy ha a baba szopizása lelassul tegyük át a másik mellre, akár többször is váltogatva egy szopi alatt a ciciket, de legalább 10-15 percig szopizzon az egyikből mielőtt cserélsz.

De megkérdezhetsz egy szopis tanácsadót is ők biztos ellátnak hasznos tanáccsal.

2008. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!