Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg jó a more milk kapszula?

Tényleg jó a more milk kapszula?

Figyelt kérdés
van valamennyi tejem,de nem elég a babának.Lehet ezzel szaporítani a tejet,mert a hipp trea már nem segít.Hogy alkalmazzam??Fájhat a baba hasa tőle,most nem hasfájós..???7hetesek vagyunk..
2008. szept. 2. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jó. Én 3x2-t szedtem belőle, mellette igény szerint szoptattam, sok folyadékot és rostoslevet ittam. Segített beindítani a tejtermelést. 4,5 hónapja szoptatok.
2008. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj lehagytam az előbb hogy nem fájt tőle a babám pocija.
2008. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó,de nekem nem csinált semmit az előírt szedés(4*1,70kg),így megemeltem 3*2-re,így sem csinált semmit.Három naponta váltottam a dózist,majd 4*2 jött.Ez meghozta az eredményt,de a babóca úgy ordított egész nap a hasfájástól,mivel a kapszula gyógynövény kivonatot tartalmaz,hogy nem tudtam,hogy kiengesztelni.Visszavettem egy nap után 3*1-re és most 2*1-eket szedek.A második doboznál tartok,de fogom még szedni.Napi kb.800-900milli tejem van.A babának elég,így én is boldog vagyok.

Ja,de szoptatni kell amennyit csak tudsz,és folyadék is szükséges .A 100%-os narancslé és őszilé nagyon jó,meg az alkohol mentes sör.

2008. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!