Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 Hónapos a kislányom és...

3 Hónapos a kislányom és szoptatom. Mikortól ehetek borsót, kukoricát meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
3 hónapos a fiam, és amióta nem fáj a pocija azóta eszek mindent.Szerintem nyugodtan lehet ha a babának ez nem okoz gondot, de ezt úgyis észre veszed a babán.
2010. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
én borsót ettem,hát 2 evés után üvöltés volt.11 hetes a fiam
2010. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az első 1 hónapban kerültem minden ilyen dolgot. Azóta eszek mindent(babot, borsót, kukoricát, káposztát stb...).Nem vettem észre, hogy bántaná, hál istennek nem is hasfájós. Most 2 és fél hónapos. Szerintem egyél nyugodtan, de méertékkel.
2010. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazán olyan, hogy tiltott étel nincs, még az amúgy puffasztónak tartott dolgok sem. Mindent ehetsz, amit jól tolerál a babád. Ezt neked kell kitapasztalnod..először csak kis adaggal próbálkozz, ha nem okoz nála panaszt, legközelebb nyugodtabban eheted. Egyébként én már a kórházban ettem borsót, a 3. napon borsófőzelék volt ebédre...a kislányom meg se érezte. Ugyanígy voltam a többi kerülendő étellel is, próba után egyiknél se volt gond :)
2010. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
6 hónapos kórtól ajánlott
2010. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kislányom 4 és fél hónapos és még csak szopcsizik, szerencsére nem hasfájós; én már az első hónap után mindent ettem, semmi baja nem volt tőle.
2010. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az ilyen ételek bevezetésének a titka az, hogy egyszerre egy újdonságot egyél, és mértékkel. Figyeld a reakcióját. Sok gyereknél nincs probléma (mint ahogy olvasad - és nálunk sem volt), de valaki érzékeny rá. 3 hónaposan szerintem nem lesz gond, de figyeld a reakcióját, az a biztos. Ha fáj a pocija, akkor azt később próbáld meg bevezetni - ugyanígy.
2010. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 19. 13:47
 9/9 anonim válasza:
0%

Ha már nem szoptatsz!

Én már csak tudom, van két öcsém!

2010. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!