Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz hogy a pasztörizálás,...

Igaz hogy a pasztörizálás, valamennyire kivonja az anyatejből a nikotint?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

én csak annyit olvastam erről, hogy a, hogy átmegy a babába, ill, annak káros hatása ababákra nézve kimerül annyiban, hogy ha cigi után fél órán-órán belül szoptat az anya azok a babák nehezebben alszanak el.

jó, ha legalább 2 óra múlva szoptat cigi után


(és: a nikotinszint 1 óra múlva a szervezetben olyan alacsonyra csökken, hogy ezért van az, hogy akkor már kívánja az ember, az sem véletlen, hogy 20(19)szálasak a dobozok )

2015. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*nikotin
2015. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak épp az a baj a cigarettával, hogy nem a nikotin az egyetlen káros ill. mérgező anyag benne...
2015. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de a többit "csak" az anya kapja..
2015. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, ellenben a vitaminokat elöli.
2015. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, szoptató vagy terhes nő ne cigizzen mert árt a babának és pont.
2015. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem sem szabadna dohányoznia!

Ezt hallottam a pasztörizálásról....

2015. febr. 3. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasztörizálás a kórokozók elpusztítására szolgáló hirtelen hőkezelés. A nikotint nem vonja ki. Még ha a hőhatásnak lenne is némi köze hozzá, a maga 80 C fokával nemigen tudná felvenni a versenyt a cigarettaparázs 800-900 C fokával.
2015. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni, amit hall az ember. Ha utánanézel a nikotinnak meg a pasztörizálásnak, Te magad is rájössz, hogy hülyeség, amit hinni akarsz.
2015. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!