Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor ez miért van?

Most akkor ez miért van?

Figyelt kérdés
Már végképp nemtudom hogy mitöl van az hogy a 10hetes kislányom miért eszi az öklét evés után,közben?tudomásom szerint mert éhes?!ha nem akkor nagyon buta vagyok de én ezt igy tudom.És ti?köszi a választ
2010. jan. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az en fiam is eszi de ö 4 honapos,gondolnam nö a foga,de 10 hetesen ugyebar ez korai lenne,meg 4 hosan is.talan igazad van hogy ehes,bar akkor sirna nem?
2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogcsírák már mozgolódhatnak ilyen idősen is. Persze a fog még hónapokkal utána jön ki általában.
2010. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén 10 hetes fiam ugyanezt csinálja, csak nem szopi közben. Én azt gondolom, hogy mostanában fedezi fel a kezeit, már nézegeti is egyre gyakrabban, próbálja megismerni. Én erre fogom az ökölevést még... aztán meg majd a foga később...
2010. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,simán lehet a fogától is,az én babámnak alig négy hónaposan már kibújt a két alsó foga.Szerintem ha éhes lenne,akkor nyugtalan lenne,vagy sírna.Hány óránként szopizik?Max. kicsit sűrűbben teszed mellre.Nincs mérleged?Esetleg egyszer-egyszer megmérhetnéd,hogy mennyit evett.vagy fejd le és nézd meg mennyi tejcsid van,igaz annál a babád jóval többet ki tud szívni.Kitartás!
2010. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gáz!A lányom,amikor megszületett a szülésznő egyből mondta,hogy cumis és rágós baba lesz.10 hetesen már folyton a szájában guberált.A fogai 7 hónaposan jöttek ki,állandóan nyálzik,mindent a szájába tömköd,lenyúl a torkába stb..A másik két gyerekem nem csinálta ezt.

Ha éhes lenne ordítana!

2010. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a válaszokat.Sajna tápszert kap már csak mert a tejem elment:(pedig jo lett volna ha még tudom szoptatni:(Bizti hogy fáj neki az innye mert enni sem akar és ahogy berakom a cumit orditás van:(most vettem dologélt,bekenem neki hátha jo lesz neki:(nagyon aggodom mert ma még szinte semmit nem evett,legalábbis minimálisat.Aggodom:(
2010. jan. 27. 13:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!