Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy megálljon a...

Mit tegyek, hogy megálljon a hatalmas mértékű hajhullás?

Figyelt kérdés

Szoptatom a 4hós babámat és nagyon rossz a bőröm, hullik a hajam, karikásak a szemeim...Ő már a második babám, szóval tudom, hogy ez ezzel jár, de korábban sosem hullott ennyire a hajam.

Gondolom a szopi végéig tanácsos szedni a vitaminokat, én a Femibion 400at kezdtem most el, de elég drága.

Mivel helyettesíthetném, amiben sok a vas? Vagy szedjek külön vasat?

Kinek mi vált be?


2010. jan. 26. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én hajam is nagyon hullot, de elmentem fodrászhoz és egy kis igazitás már is segített. Pulsz szedek hajnövesztő vitamint. Látványosan csökkent a haj hullás.

6hos anyuka.

2010. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el a háziorvosodhoz, és csináltass vérképet, az majd kideríti, hogy van -e vashiányod.Ez most természetes, még fog hullani valameddig, az enyém is marokszámra hullik.Én is most fogok elmenni, és iratok vasat.Én ferro-folgammát iratok fel, terhesség alatt is azt szedtem, ez az egy, amire nem bagyok allergiás.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!