Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedhető a more milk mellé...

Szedhető a more milk mellé ricinus communis 5ch? 4 napja szedem a more milket, picit használ, de nem merem növelni az adagot.

Figyelt kérdés
Amúgy sokat iszom és a baba is 3 óránként eszik. Nagyon kéne a több tej s.o.s-ben....
2010. jan. 23. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A homeopátiához nem értek, de a három óra elég kevésnek tűnik, nem kér gyakrabban? Fejsz?
2010. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ne szedj mellé még homeopátiás bogyót, a more milknek kell egy kis idő, szerintem még egy hetet érdemes vele várni, aztán ha úgy sincs több tej mást kipróbálni, de együtt a kettő szerintem már sok. Fejni kell sokat + én úgy ettem a more milket hogy ittam hozzá laktoherb teát amibe milupa milusant kevertem, ettől volt tejcsi bőven (legalábbis nekem)

Üdv:8 hónapos baba anyukája

2010. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kombináld a kettőt, hátha ütik egymást, és csak rosszabbat teszel. Amúgy nekem az urtica urens hatásosabb volt, mint a ricinus. De eddig a barnasör a nyerő. :)
2010. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. én alkoholmenteset iszom, de nem hiszem, hogy hatna...a barna sör hány százalékos alkoholtartalmú?
2010. jan. 24. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom hány százalékos. De nem iszol meg belőle egy litert. Én lassacskán iszogatom. Az az egy, esetleg két pohárka pedig egy este folyamán szerintem nagyon kevés koncentrációban kerül a tejcsibe. Ha belekerül.
2010. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!