Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet vele? Bővebben lent.

Mi lehet vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
8 hetes a fiam, eddig fél óra alatt letudtuk az evést büfivel együtt. Most elkezdte, hogy 2-2 és fél óránként kéri a cicit, először szívja rendesen, aztán elnyammog rajta akár 1 órát is. Kiesik a szájából, büfizünk, majd elkezdi először az öklét rágni, aztán sírni, mint aki nem evett még soha. Ha visszarakom cicre, megint csak nyammog és vigyorog. Nekem viszont fáj mellem.
2010. jan. 23. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne szoptasd ilyen sűrűn,legalább 3 órát várj a kettő szopi között.Ha ilyen sokáig nyammog,akkor lehet,hogy nincs elég tejed.Azért sír,mert nem lakik jól.
2010. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vedd el a cicit, ha evett. Nincs gond az igény szerintivel, de ha nem eszik, csak játszik vele, ne add oda.

(később a fájdalom miatt ingerültté is válhatsz)

2010. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az a baj,ha elveszem,üvölt,mint a sakál.tejem van,mert még fejni is tudok.
2010. jan. 23. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki cumit.
2010. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
próbáltam,kiköpi
2010. jan. 23. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy most!abba a szerencsés helyzetbe vagyok hogy az enyém cumizik.igy mikor nem veszi észre ki a mell gyors be a cumi:)
2010. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!