Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valahol olvastam tejserkentés...

Valahol olvastam tejserkentés céljából a fekete tea-tej keveréket. Hogy alkalmazzam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább főzz rántott levest, jó köménymagosan. Sokkal jobb a hatása. Tejet/tejterméket nem is ajánlják szoptatós anyának, mert allergiás kiütést kaphat a baba.
2010. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem igazán vált be...

Ittam már Laktoherbet, Mecsek teát, kutyult teát, sörözök, eszek rendesen, More Milk, Urtica, gyümölcslé...

Úgy érzem üresek a melleim.

Azért kérdeztem, mert már mindent kipróbáltam.

Amúgy minden nap egyek kömény levest?

2010. jan. 22. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Tejserkentés céljából a legjobb a gyakori inger a melleknek: a baba 24 óra alatt legalább 1O-14-szer kerüljön mellre, a mindkét mellből szoptatás, a szoptatások utáni hatékony fejés és a stresszmentesség általában segít rendszeres étkezés és ivás mellett.

A fekete tea koffeint tartalmazhat, ami nem javasolt szoptatás alatt.

Ha tanácstalan vagy, a legjobb, ha szoptatási tanácsadó segítségét kéred, nagyon profik és valóban tudnak segíteni. Itt találod őket:

www.lll.hu

2010. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!