Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apadóban van a tejem: szedhete...

Apadóban van a tejem: szedhetem a More Milk kapszula mellé az Utriga Urenst 5CH is?

Figyelt kérdés
Sokat iszok és fejek is, de sürgősen kéne vm segítség még, mert a babám mindig éhes a legtöbb szopi után. Azt sem akarom, amit hallottam, hogy apadhat a tej a homeos bogyóktól...?!
2010. jan. 20. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ideges vagy akkor semmi nem segít ez tapasztalat, nyugodj meg ne idegeskedj, mennyi idős a babád?

fejni nem kell mert akkor soha nem fog beállni a kereslet kínálat elve csak szopiztatni

tudom hiszen már három csemetét szoptattam mindegyikett 2 évig az elsőnél én is fejtem és kezdődtek a gondog amig valaki nem tanácsolta hgoy ne fejjek utána helyre állt minden a következő két gyermekemnél már elő sem vettem a fejőt és nyugodt voltam hisezn azté vagyunk hgoy tápláljuk gyermekeinket erre talált ki minket a termnészet


nyugi nyugi nyugi

2010. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A túl sok folyadék felboríthatja a folyadékháztartásodat, és éppen ellenkezőleg hathat a tejképződésre! Csak annyit igyál, amennyit megkívánsz! Azért mondjuk a napi 1,5-2 liter legyen meg, de nem kell 4-5 litert meginni, ha nem esne jól.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem eheted mindkettőt, de fontosabb, hogy a babád minél többször mellen legyen, illetve a nyugalom!

Sok sikert!

2010. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden szopi után állj neki a fejésnek, még akkor is ha csak minimális mennyiség jön. Ha apadóban van a tej, akkor a cél nem az egyensúly beállítása hanem a cici tejtermelésre serkentése, azt pedig a gyakori szopiztatással-fejéssel, elegendő folyadékkal és PIHENÉSSEL érheted el, a tejtermeléshez szükséges hormonok nyugalmi állapotban termelődnek (ezért van reggelre több, estére kevesebb teje a legtöbb kismamának, sima kémia). Vagy az egyik vagy a másik bogyót szedd, egyszerre mindent ne.
2010. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!