Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos eléggé el van apadva a...

Sajnos eléggé el van apadva a tejem, mit ajánlotok, hogy tudnám megint felszaporítani? A tejserk. Tea nem hatott. Mit csináljak? Ciciből már nem akar enni, tehát nem tudom gyakran szoptatni. Szívjam sűrűbben?

Figyelt kérdés
Amúgy 4 óránként eszik tápszert..
2010. jan. 11. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni,nekem nem segített.Igazából az indíthatná meg,ha szopizna.Ne legyen lelkiismeret furdalásod ha nem megy.Van akinek elapad,és ennyi!Én már beletörődtem.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogyha cicire rakom már nem veszi be,"hisztirohamot" kap!!Csak cumisüvegből eszik,de viszont amíg volt tejem azt is megitta üvegből..
2010. jan. 11. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,nálunk ugyanez volt.Adtam neki a tápot,mellette fejtem a mellem,hogy legyen tej is,csak mindig kevesebb jött.Fejtem akkor is,mikor már nem jött semmi,állítólag 40 nap kell a teljes apadásig.Ittam a teát,semmi nem segített.Van aki viszont az utolsó cseppről hozza vissza.Próbáld meg,hátha sikerül.
2010. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alkohol mentes sör vált be tejszaporítónak, igaz nálam nem az elapadás miatt kellett, hanem egy gyógyszer miatt kevesebb lett hirtelen.
2010. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az alk. mentes sör segített és csak a HIPP tea. Ittam még mellette a HIPP vitamint szoptató anyáknak. Próbáld meg bimbóvédővel a szoptatást, az hasonlít a cumisüveg szilikon anyagához 4
2010. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!