Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez? Tapasztalt...

Mi lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Az első perctől bimbóvédővel szopizott a fiam, mert az egyik mellbimbóm nagyon befelé fordul, a másik meg lapos. Viszont pár napja sikerül anélkül szoptatni, először csak a jobbat vette el (az a lapos), utána már a balt is elfogadta anélkül. Tegnap vettem észre, hogy a jobb mellbimbóm hegyénél van egy sötét vörös, már majdhogynem fekete rész.

Nem tudom, hogy ez most attól van-e, hogy bimbóvédő nélkül szopizik és nagyon megszívta volna, azért lehet esetleg valami véraláfutás szerű.

Nem zavarja az evésben, jön mindenhonnan a tejcsi, nem fáj, csak engem idegesít egy kicsit, hogy mitől lehet és mi lehet az.

Dokihoz nem tudok vele menni egyenlőre, azért kérdezem itt, hogy esetleg más is tapasztalt-e ilyet.


2010. jan. 5. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, mint kiderült, olyan erős vákumot képzett a kicsi, hogy véraláfutásos lett:) Nem zavart, sőt nem is fájt, néhány nap alatt elmúlt. Elképzelhető, hogy nálad is ez a helyzet.
2010. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát igen, a vákum az nála is működik, amit bimbóvédőn keresztül ennyire nem éreztem. :D
2010. jan. 5. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen még az első hetekben, annyira véraláfutsos volt a mellbimbóm hogy már fekete volt. Garmastan kenőcsöt használtam rá, pár nap múlva meggyógyult.
2010. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szopási teknikával szív nem szabad hogy véraláfutásos legyen.Valószínű a keményszájpad dörzsölhette ki.
2010. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém jó technikával szopik, megnézte szakértő is, ő mondta, hogy akkor a véraláfutás az erős vákumtól van, majd megszokja a cicim, és elmúlik. Azt mondta, ha nem fáj, akkor nem a technika a ludas:)
2010. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ha nem fáj, lehet tényleg nem a rossz teknika a ludas.
2010. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A technikával semmi gondunk, csak mint írtam, eddig bimbóvédővel szoptattam, amin keresztül ugyebár nem érinti közvetlenül a mellbimbót, 1-2 hete tudunk anélkül is enni, és pár napja vettem észre azt a valamit. Nem fáj, nem érzékeny, szopi közben sem fáj, csak ott van, de mintha már kisebb lenne.
2010. jan. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!