Anyajegy a mellen?

Figyelt kérdés

Nem akarom levetetni, nincs ertelme. De jol gondolom, hogy ha szoptatni szeretnek, akkor csak mellbimbovedovel tehetem meg?

Es hogyan befolyasolja az anyajegy a fejest?


2014. máj. 31. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Mi az összefüggés az anya jegy es a szoptatas között? Nem ertem. Miért kellene bimbóvédő?
2014. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az az összefüggés, hogy ha már lesznek fogacskák, és harapdál is, akkor sérül az anyajegy, aminek következményei is lehetnek. Én bimbóvédőt használnék, nálunk mondjuk nem ment vele, ezért fejtem és cumisüvegből adtam.
2014. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van a mellen.... Ha nem a mellbimbon vagy az udvarán akkor nem ertem mi a gond. Máshol nem harap a gyerek,
2014. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat. Nem irtam, a bimbo udvarban van. Mind a ketton.
2014. máj. 31. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor orvost érdemes megkérdezni, hogy mit javasol. Lehet, hogy pont siman ajánlja, a bimbovedo ellen lesz kifogása.
2014. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!