Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A felesleges anyatejet árulja...

A felesleges anyatejet árulja valaki? Úgy értem ha valaki csak úgy szeretne venni, mert szeretné megkóstolni vehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mármint egy felnőtt ember szeretné megkóstolni az anyatejet? Elég beteges ötlet. Nem tudom, ki, hogy van vele, de az anyatej egy másik ember testnedve. Nem hiszem, hogy vágynék idegen ember testnedvét megkóstolni...

Az is más, hogy vannak anyukák, akik leadják az anyatejet, ahol bevizsgálják és olyan babák kapják, akiknek szükségük van rá.

2014. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy milyen szabályozás vonatkozik rá, de elvileg hivatalosan nem lehet. Nagyon romlékony, ha nem megfelelően pasztőrözik és tárolják, könnyen megbetegítheti a fogyasztót - aki pedig perelhet emiatt.


Szerintem valakivel beszéld le, ha ilyen célra kell, de tartsd szem előtt, hogy tényleg gyorsan romlik és könnyen lehet ételmérgezés a kíváncsiságból.

2014. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki árulja, akkor az kisbabának szánja, ha a baba anyukájának kevés vagy nincs anyateje.

Hidd el, nincs belőle se zacskós, se dobozos kivitel.

Keress a környezetedben egy szoptatós anyukát, add elő neki a tervedet, ha szerencséd van, kapsz egy pohárkával, ha jó pénzt adsz érte.

2014. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nincs pszichológus ismerősöd? Érdemes lenne beszélgetnetek.
2014. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hallottam olyat, hogy testépítők keresik, mert növekedési hormon van benne, de ez szerintem városi legenda :)


indokolt esetben kaphatják kisbabák az anyatejet, csak a gyerekorvos dönthet erről, tán még a védőnő tud ebben segíteni...


amúgy nagyon szigorú higiéniai szabályokat kell betartani a tejjel kapcsolatban.


ui. barátnőm szoptat, de kellett neki egy napra tápszer /kórházba ment/ rajta maradt a tápi, belekeverte a kávéjába :) nade a lényeg; szerinte az anyatej és a tápszer tök egyforma ízű... :) én csak anyatejet kóstoltam, szerintem olyan, mintha kb. egy deci vízbe egy kávéskanál tehéntejet és két kávéskanál cukrot kevernél... vízízű, enyhén édes, szinte alig hasonlít a tejre.:)

2014. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:

Nincs "felesleges" anyatej - nagyon sok anya bármit megadna, hogy hozzájusson, de sajnos jóval nagyobb a kereslet, mint a kínálat.

Ha van szoptató anyuka ismerősöd, kérdezd meg, hogy megkóstolhatod-e esetleg, de ne csodálkozz, ha furán néznének majd rád.

2014. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb apuka megkóstolja :D Többek közt én is megkóstoltam:P Jó édes, meg tömény. Nincs abban semmi beteg ha kíváncsi valaki az ízére....
2014. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:

Az egyáltalán nem fura, ha valaki megkóstolja a saját tejét, sőt, hasznos is, hogy megtudjuk, milyen a normális íze. És még az se az, ha a tesók vagy az apuka is megkóstolja pl. kíváncsiságból.

De hogy egy idegen (akár férfi, akár nő) pénzért venne anyatejet csak azért, hogy megkóstolja... na az már szerintem fura. Lehet, hogy egyesek még perverznek is minősítenék.

Nekem már azon is felkúszna a szemöldököm, ha mondjuk egy barátnőm vagy rokonom kérne ilyesmit, nem ha még egy idegen. De persze nem vagyunk egyformák.

2014. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gazion válasza:
Tarts otthon 1-2 anyukát.. :D
2014. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!