Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után csak diéta+test...

Szoptatás után csak diéta+testmozgással lehet lefogyni, vagy van olyan, hogy lemennek a kilók? (esetleg változik-e az anyagcsere? )

Figyelt kérdés
Terhesség előtt elég vékony voltam és ehettem bármennyit, bármit, nem híztam. Terhesség alatt 20 kg jött fel, amiből alig pár hónap alatt 10 kg le is ment (ami a terhességi hízás lehetett), de a többi dekára stabilan tartja magát. Még szoptatok, úgyhogy egyelőre fogyókúra, diéta, edzés nem jöhet szóba, de utána is vajon csak fogyókúrával tudok lefogyni?
2014. márc. 17. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ez az egyik legnagyobb tévhit hogy nem elhet mozogni szoptatás alatt. Ésszel de lehet. Egészségesen és körültekintöen is lehet táplálkozni zsoptatás alatt is amivel el lehet érni súly csökkenést.
2014. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára alkat kérdése is, én nem fogyóztam, akkor mentek le a kilók amikor vittem játszótérre, elkezdett járni, futottam utána, és a hormonok is szülés után néhány hónappal visszaállnak régi termelődésükbe, ez is befolyásolja. Szerintem nem csak fogyókúrával lehet lefogyni. Nekem elég volt az étkezésre odafigyelnem, kevesebb szénhidrát, több folyadék (víz).
2014. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ém 55kg voltam a terhesség kezdetekor. Közel 25kg-ot híztam. Most 8 hónapos, szoptatom és 53kg vagyok. A melleim 2x akkorák, a hasam lapos, a combom vékony. Annyi, hogy a fenekem még nem az ugazi, picit plöttyedt. Mi heti 1x járunk baba-mama tornára. Szerintem alkat kérdése az egész. Már csak azért is mondom ezt,mert a barátnőmmel együtt szültünk, mindent együtt csinálunk most is, és neki semmi nem ment le. A hasa sem sajnos, pedig dolgozik rajta, tornázik stb. Valószínű az is számít, hogy én 15évig válogatott sportoló voltam, és talán megalapoztam valami formát magamnak. De ez a terhesség alatt teljesen megváltozott! Szépen lassan kezd alakulni vissza.
2014. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!