Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 honapos a babam, baj ha...

2 honapos a babam, baj ha szopi utan nem büfiztetem? Mindig bealszik, nem keltem fel ezert.

Figyelt kérdés
talan azert erölködik neha kakilas közben?
2009. dec. 4. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bealudt a fiam szopi közben akkor is a vállara tettem, picit rázogattam, de úgy, hogy ne keljen fel, és azért úgyis kijön a büfi!

Próbáld meg.

2009. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Fektesd oldalra így alvás közben nem nyel félre ha büfizik,szerintem a büfi nem függ össze a kakival nem azért erőlködik.

2009. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fektesd a hasára, így ha a levegővel együtt tej is jön vissza nem tudja félrenyelni, kicsorog a száján.

Véleményem szerint ez nem befolyásolja a kakilást. A pocija fájhat, ha nyomja a lenyelt levegő, de ha hason fekszik, akkor biztosan távozik a felesleg.

2009. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem büfiztettem, ha cicin aludt be. Azért figyeld az esetleges tüneteit, nem lesz e hasfájós. A kakilási nyögés nem tartozik ezek közé. :-)
2009. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:) szia!


Ne kelts fel azért a babát, csak feltétlenül az oldalára fektesd le, én is mindig igy csináltam mig pici volt, mert nem volt szivem felkelteni ezért, amugy is nekem has fájvolt, és örültem hogy nem sir szegény, igy hagytam aludni, de persze folyton figyeltem (még éjjel is) hogy minden rendben van e! :)


Boldog babázást!

1 éves baba anyukája! :D

2009. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem értem... itt németben, csak háton ajánlják altatni a babákat. állitolag tévhit, hogy igy félrenyelnek ha büfiznek. bár én is figyelem egyfolytában.
2009. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy mindenki összekeveri a büfit a bukással.
2009. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a kettőnek semmi köze egymáshoz?
2009. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi büfivel bukunk is egyben!És amíg kissebb volt előfordult hogy fulákolt mert böfizet és tele volt a torka tejjel!Ebből is volt már fulladás!Ha nem tudja visszanyelni akkor akár meg is fulladhat!
2009. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!