Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minél tovább szopik, annál...

Minél tovább szopik, annál nehezebb lesz majd leválasztani? Nehéz dolgunk lesz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam :-), hogy kb 1 éves korára odáig jutunk, hogy már csak este szopizik, és aztán azt is elhagyjuk. De most, 10 hónaposan, még 3-4alkalommal, és akkor az éjszakákat még nem is említem, mikor éppen olyanja van.
2009. nov. 29. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyermek függő, nehéz jósolni. A mi példánk: a kisfiamat 14 hónaposan kellett elválasztanom, mert már borzasztóan fájt a hátam a szoptatástól (amint abbahagytam, elmúlt). Először az alvás előtti szopik maradtak el, majd az éjszakai is. Szerintem nagyon könnyen ment, mert ahogy észrevettem, inkább rám volt szüksége, mint a szopizásra. Ja, és azóta végigalussza az éjszakákat:)!
2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk siman ment az elvalasztodas.Minel nagyobb lett annal kevesebbet szopizott.

1 evesen meg legalabb 7x.Ami teljesen normalis.27 honaposan hagyta el a szopizast.De minden gyerek mas.A kozepso fiam 34 hosan valasztotta el magat.

2009. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!