Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hónapos a kisfiam, csak...

3hónapos a kisfiam, csak cicizik. Ártok e a tejtermelődésnek ha napjában 2-3órát medencében töltök?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
hát....nekem azt mondták, megfázhat a mell és begyulladhat, vagy elapadhat a tej. Ne menj hideg vízbe és utána mosd meg a melled (gondolom eddig is így tettél) sajnos személyes tapasztalatot nem tudok írni, mióta szültem nem voltam még tóban, medencében.
2008. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A viz nem hideg 28-30 fokos itthon van.Igy is lehet gond?
2008. júl. 14. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, miért ártanál. De irigyellek :) Mármint a medence miatt. Veled van a kisfiad is? MI is 3 hónaposak vagyunk, most vettem neki egy babymedencét. Mennénk a Balcsira is jövő7végén, ott viszont én majd vigyázok a cicire, nagyon ne érje a hideg víz. És jól megmosom utána jó meleggel :) Nyugodtan medencézz meleg vízben és napozz is, csak a szopási területet takard, szoliban is, mert ha az megég, akkor érzékeny lesz és amiatt nem tudnál szoptatni. Én szolizok és mindnig letakarom a cici nagy részét, és így is jó sok tejcsi termelődik attól is. Úgyhogy medencézz, napozz, élvezd az életet és persze gyönyörködj a kisfiadban :)

Mi is ezt tesszük.

Puszi :)

2008. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!