Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi az hogy elvizesedik a tej?...

Mi az hogy elvizesedik a tej? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Mitöl vizesedik el?Honnan tudja az akinek vizes?
2008. júl. 13. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A védőnőm mondta, hogy valójában ilyen nincs, csak az anyukák mondják, mikor átalakul a tej összetétele és áttetszőbb lesz. A tápanyagtartalma a babaszükségleteihez igazodik.
2008. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

én úgy tudom,h 3 részből áll-az eleje a vizesebb-és ezért kell,h kiszivja jól,mert a zsiros-táplálóbb az utána következik.egyébként változik az összetétel-de igazodik a babó igényeihez,nem tudom mekkora a babád-de ha pici,még a bőrén is kijönnek pici fehér pettyek-legalábbis nálunk-a jó zsiros tejtől volt ilyen

2008. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem sok embernek tudtunk ezzel segíteni,mert elég gyakori , hogy vizes tejet emlegetnek!3 gyereket szoptattam majd 5 évig én tisztában vagyok azzal, hogy vizes tej nem létezik (de mégis a boltban a hűtőpultban megtalálhatja mindenki) ami az anya cicijéből kijön az rossz nem lehet!Mégegyszer köszönöm4
2008. júl. 14. 19:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!