Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugyanaz a Beba pro 1 és a...

Ugyanaz a Beba pro 1 és a Milupa fermentált tápinak ugyanaz az adagoló kanala? Kidobtam a Bebás kanalat. Adagolhatom szerintetek a Milupás kanállal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, de azt hiszem a lényeg így is érthető.
2013. dec. 10. 16:00
 2/6 xStefix ***** válasza:
A doboz nincs meg? Azon rajta szokott lenni, hogy egy kanál hány gramm por. Akkor csak megméred a milupás kanalat és látni fogod, hogy megegyezik-e.
2013. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
31%
De mivel a Szoptatás témakörbe írtál, nem menekülsz meg a szopis kérdés elől :-) : miért kell a tápszeres pótlás? Nem úgy sikerül a szoptatás, ahogyan tervezted?
2013. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Doboza megvan?
2013. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Jó, ha a Tápszeres táplálásba került volna a kérdés, akkor nem kérdezek vissza.

De jó szándékkal kérdeztem, bár ez egyeseknek szerintem mindegy. :)

2013. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neten utána kerestem a leírásnak, és a Bebanak 4,3 g-os a kanala, a fermentáltnak meg 4,4 g-os. Szóval elvileg nem egyforma, bár elég kicsi a különbség. Ráadásul ha egyforma is lenne a grammra vetített adagolás, akkor sem biztos, hogy űrtartalomra is megegyezne a két kanál mérete, mert az a por állagától is függ.

Szerintem holnap vegyél egy új doboz tápszert, és akkor lesz új kanalad, ma meg adagold a másik kanállal, olyan nagy különbség nincs, hogy azzal a pár etetéssel nagy bajt okozz. Végülis az anyatej "sűrűsége"/összetétele is mindig változó (de mondjuk az más eset, mert tápszerrel könnyebben lehet túletetni).

2013. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!