Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok már 6 hónapja. Ha...

Szoptatok már 6 hónapja. Ha este kb 10-11 között iszok egy kis alkoholt, az reggelig kiürül, vagy átkerül a tejcsibe?

Figyelt kérdés
A babóm este 9-től alszik reggel 6-7 körülig, de van hogy tovább is. Ennyi idő alatt távozik az alkohol a szervezetemből, vagy belekerül a tejcsibe? Szeretnék koccintani a barátaimmal. Nem vedelni akarok, csak pár kortyot inni picit. De ha a tejcsibe kerül a káros anyag akkor nem iszok inkább, nehogy ártsak a picimnek.
2008. júl. 11. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
SEMMIKÉPPEN SEM AJÁNLANÁM HISZEN VALÓSZÍNÜ,HOGY ÁTMEGY A TEJCIBE MÉG HA MINIMÁLISAN IS.HA NAGYON KOCCINTANI AKARSZ VEGYETEK EGY ÜVEG KÖLYÖK PEZSGŐT ÉS TE ABBÓL BÁTRAN IHATSZ AMENNYIT AKARSZ
2008. júl. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapos a babám, ugyanígy este 9-től reggel 7-ig alszik, és én bizony már ittam esti szopi után kb 1 deci vörösbort. És semmi bajunk nem lett. Persze nem napi rendszerességel, és tényleg csak ennyit. Viszont a sört is nagyon szeretem, és alkoholmenteset "rendszeresen" iszom (bár persze nem olyan az íze, mint az eredetinek, de megteszi..)
2008. júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol minden cseppje átkerül az anyatejbe!
2008. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az en lanyom is 6 honapos. Tegnap volt a leanybucsum es ott bizony olyan 9-10 fele megittam 2 pohar pezsgot. Hajnalban lefejtem a tejet mindket mellembol es azt kiontottem, a reggelivel viszont 6-kor mar megetettem. Egy 6 honapos bebi szervezete mar sokkal erosebb ilyen szempontbol mint egy par hetese, szerintem nem lesz gond belole ha iszol par kortyot vagy akar egy poharral (bar engem itt most ezert gondolom megkoveznek!!)
2008. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!