Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem vált be nekem a...

Miért nem vált be nekem a More Milk Plus kapszula? Hogy lehet hogy mindenki másnak jó, nekem semmit nem használ?

Figyelt kérdés
A picinek (3 hetes) most még elég, de fejni egyáltalán nem tudok. Egy napig minden szoptatás után fejtem, naponta 6-szor, volt hogy 2 mellből, és csak 30 ml-t tudtam lefejni! Azt akartam hogy legalább annyit le tudjak fejni egy nap, hogy legyen értelme lefagyasztani, de ezt a menyiséget nincs értelme. Én már nem tudok mit kitalálni, képtelen vagyok annyi tejet termelni, hogy tudjak lefagyasztani is. Így egyáltalán nem tudok a pici nélkül sehova elmenni, mert nincs mihez nyúlni. Tápszert nem akarok iratni, nehogy kisértésbe essek. Mident szeretnék megtenni, hogy minnél tovább tudjak szoptatni. Attól hogy nem tudok fejni megmaradhat a tejem, úgy hogy elég legyen neki? 5-6 hónapig jó lenne kihúzni. Szerintetek menni fog?
2008. júl. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tejem plusszban, csak annyi, amennyit kiszívott. Féletem,hogy nem fogom tudoni sokáig szoptatni, de úgy tunik, annyi mindig van, amennyi neki kell. 1 hónapja megjott a mensim, akkor nagyon elapadt a tejem. Akkor kezdtem szedni a More MIlket. Kellett 1 hét, hogy hasson. /Most 5 hós a fiam/. Azóta tudok lefejni is, igaz nem sokat, napi 60 ml-t. Eloszor napi 4-et szedtem, aztán lecsokkentettem napi 2-re. De ezt muszáj szednem, kulnoben észreveszem, hogy kevés a tejem. Kb. hetente 1x-2x megemelem napi 4-re, aztán mikor "feltoltottem" a melleimet, visszaállok napi 2kapszulára. Próbáld meg így. Sok szerencsét hozzá!
2008. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem aggódod túl és nem akarsz "mindenáron" szoptatni, akkor menni fog.Beszéld meg magaddal, hogy bármeddig sikerül a szoptatás, az úgy lesz szép és jó. MÁR 3 HETE SIKERÜL!!! A lefejt mennyiség plussz mennyiség, nyugodtan fagyaszd le-jégkockataróban 1-2 menniség??? Összegyűlik folyamatosan. Ne add fel!!! Ha úgy ítéled meg, hogy 3-5x-i étkezés, legalább2-3 liter folyadék fogyasztás mellett használva a More Milk kapszula nem vált be, PRÓBÁLJ MÁST. Szoptatós tea- minden szopcsi előtt és után 2-3 deci;Urtica urens homeopátiás golyó, esetleg Ricinus communis golyóval együtt, Karamalz maláta ital.... Biztosan van számos kipróbálni való, valamelyik esetleg baválik. A legfontosabb: NYUGALOM!!!! Ha a baba szépen hízogat, mosolygós, nyugodt, nem mindegy, hogy mennyivel több tejcsi van??? Minaddig csak szoptasd: ha éhes, ha szomjas. Ne adj nekei vizet, teát, CSAK CICIT.Mindenbe belejössz. ADJ MAGADNAK IDŐT!! Mindenkinek legalább 3 hónapba telik, hogy simán menjen minden. Inkább élvezd az apróságod jelenlétét!!! Hiszen erre vártál 9 hónapig. Ezsók próbált segíteni.
2008. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, azt nem irtad, hogy a mindenfele kapszulak mellett eszel es iszol e eleget egy nap!! Nekem csomoszor nem jutott erre idom, es en is csodalkoztam, hogy hova tunt a tejem...
2008. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3 liter folyadékot iszok, enek 3/4-e szoptatós tea. Urticát is ettem, csak azt nem lehet folyamatosan. Végül is elégnek bizonyul a tejem, és már nem is idegeskedek annyit a plusz miatt. A minap kiváncsi voltam 6 óra alvás után mennyit eszik, és 100-at szopott! És mégcsak 3300 g! Ezek után leszarom ( bocs) hogy nem tudok fejni! De nagyon aranyosak vagytok hogy írtatok, köszi mindenkinek! A fiamnál még tudatlan voltam, és nem volt senki akihez fordulhattam volna, nem is tudtam szoptatni. Így már könnyebb. Köszi!
2008. júl. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!