Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívóknak...

Az elektromos mellszívóknak lehet állítani a szívóerejét? Nem fáj jobban mint a kézvel?

Figyelt kérdés

Vettem egy kézit ami nagyon olcsó volt, 1200 Ft, jó de olyan vákumja van, hogy megerőltetődtek a tejcsatornák és alig tudtam utána üvöltés nélkül cicre tenni.

Most kaptam egy chiccot ami szuper volna, ha lenne 2 órám arra hogy fejjek vele, tehát a vákum nagyon jó és nem fáj.

A gyorsabb hatásért kellene egy elektromos, de potyára nem akrok 12000Ftot kidobni. Kérdés mennyire elviselhető a fájdalom, és mennyi időt takarytok meg.

Egy barátnőm 150gt kifejt elektromossal 15perc alatt, de a fájdalom???



2008. júl. 10. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet állítani az erösséget.Nagyon jó,én ajánlani tudom az elektromosat.ha van elegendö tejed,akkor ne fejjél.Legalábbis e´n csak addíg fejtem,amíg megnem indult rendesen a tejem.
2008. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajanlom az Avent elektromos mellszivot, nekem az van, a szivoerejet nem lehet allitani, csak a sebesseget, de egyaltalan nem faj, es automata modban a beallitott sebesseggel sziv. 10 perc alatt 100 ml siman lejon.
2008. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, az elozo valaszolo vagyok, a szivoerejet te allitod be a pumpaval, es az automata megjegyzi. Szoval a szivoero is allithato.
2008. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem medela van, azon állíthatod a szívóerősséget és olcsóbb, mint az avent. Azt nem tudom, jobb-e, de nekem bevált, én szeretem.
2008. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Medela Mini Electric-em van, ez egy elektromos mellszívó. Lehet állítani a szívás erősségét és egyáltalán nem fáj a fejés, és hamar le is szívja. Volt kézi előtte, azzal nem jött egy csepp tej sem és ember kínzás volt. 16 hónapos szopizó kislány anyukája vagyok.
2008. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!