Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik ebédházhozszállító...

Melyik ebédházhozszállító cégtől rendelhetem szoptatás alatt az ebédet?

Figyelt kérdés
Tudom, h az a legjobb, amit magunk főzünk, de melyik ebédházhozszállító cég főz tartósítószermentesen és finomat elfogadható áron Pest megyében. Gastroyal? Food express? Teletál? Cityfood? Vagy ki melyiktől rendel?
2008. júl. 7. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
gastroyal-t nyugodtan rendelhetsz..a munkahelyemen ezt ettük mindig és még senkkinek nem okozott gondot, de a belsőséges dolgokat kerüld..és ne rendelj salátát, mert nem tudhatod, hogy alaposan meg lett-e mosva.
2008. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezektől egyiktől sem mert mirelit kaják. Én helyi étteremből rendelem mindig friss és finom.
2008. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A "Teletál Ételfutár", amely dietetikus által javasolt, kimondottan kismamáknak és szoptató anyukáknak is főz ebédet. Czanik Balázs és Laci Bácsi vállalkozása, ha jól tudom. Én is ki akarom őket próbálni. Garancia szerintem egyikre sincsen. Én azért fogok rendelni, mert a két nagyobbik fiam nyaral, a pici baba szopik, és magamnak ha főzök, akkor 3 napig ehetem ugyanazt, és már nagyon unom...

2008. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!