Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom a 3 hetes babával...

Hogyan tudom a 3 hetes babával megszoktatni, hogy mindig ugyan abban az időpontban egyen, mint előző nap?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Normális úton sehogy. Esetleg ha hagyod sírni és szenvedni. Ha van szíved hozzá,akkor hajrá.
2008. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sehogy, még túl kicsi hozzá. Majd idővel kialakul a maga ritmusa. Az én fiam 9 hetes, de még mindig nem eszik meghatározott időpontokban. Egy fix etetésvan este fürcsi után, a többi amikor pont éhes.
2008. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

Reméltem,h nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Akkor ha éhes adjak neki és ha 3-4 óra alvás után nem kel fel akkor keltsem és etessem meg!!!

2008. júl. 7. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne keltsd fel, majd ő jelez, ha éhes :)
2008. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
EKKORA BABÁT MÉG IGÉNY SZERINT KELL SZOPTATNI.TEHÁT AMIKOR KÉRI AKKOR SZOPIZZON.KB MAJD 3-4 HÓNAPOS KORÁBAN FOG BEÁLLNI NEKI.BÁR EZ MINDEN BABÁNÁL VÁLTOZÓ.SZÓVAL HA MÁSFÉL ÓRÁNKÉNT AKAR CICIZNI AKKOR NYUGODTAN CICIZZEN.
2008. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs még rendszer az evésekben, van hogy 2-2,5-3 de akár 4 óra is eltelik (ekkor már keltem) két etetés között. Csak az esti etetés (hogy legyen benne rendszer) kapcsolódik a fürdés után konkrét időponthoz (persze ez is plusz-mínusz 1/4-1/2 óra).
2008. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!