Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet ez a szünet?

Mitől lehet ez a szünet?

Figyelt kérdés
Szoptatom még a 18 hós kisfiamat, egyszer reggelente. 1 éves kora után jött meg a menzeszem a szülés után. Azóta egyszer 53 napra, majd 36, 34, 34, 43, 39 napra. Most tartok a 63. napnál és még semmi. Volt ilyen másnál is? Cisztám tuti nincs, nem is volt. Nőgyógyászom szerint minden ok. Hormonálisan is. (utsó vizsgálat a 6 hetes kontrollon volt)
2009. nov. 11. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt volt ilyen, mint ahogy most neked. Semmi bajom nem volt, csak kellemetlen, hogy nem tudod kiszámítani, hogy mikor jön meg, hány napra. Ráadásul én még pánikoltam is, hogy akkor így hogy leszek terhes. Mégis elsőre sikerült :)

Hugomnak terhesség előtt kb. 24 naposak voltak a ciklusai. Még ő is szoptatja a lányát, aki 16 hónapos. Még neki sem rendszereződött.

Terhesség előtt hány naponta volt meg?

2009. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Változó, általában 34 körül.
2009. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!