Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hat hetes lányom olyan lassan...

Hat hetes lányom olyan lassan szopizik, hogy egy órát is elvan a cicimen. Ezzel nem is lenne baj, de folyton elalszik. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Néha úgy elalszik, hogy nem bírom felkelteni. Ha leteszem egyből felkel és sír, vissza cicire és kezdődik minden előlről. Nagyon ritka mikor nem alszik el közben. Meg fog tanulni rendesen szopni, mert én már az őrület szélén állok.
2008. júl. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem a cicin hagyni elaludni, miután evett, hanem az öledben. Ha sír és már nagyon fáradt, adhatsz neki egy kis babavizet vagy teát hogy megnyugodjon. Ha eleget szopizott akkor nem lehet semmi baja. Az enyém is csinálja néha pedig már 3 hónapos de ha tudom hogy eleget evett, megvolt a pici komfort cici is (amikor csak úgy cicizik) akkor utána elveszem és jön az alvás. 6 hetesen még nagy szüksége van rád.

Esetleg próbáld meg a cumit, bár az enyém utálja.Kitartás!

2008. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisebbik fiammal ugyanígy voltam. Egyetértek az előttem szólóval. És ne aggódj, ahogy nől, egyre éberebb lesz, kezdi lekötni a külvilág a figyelmét, már fog olyan sokáig szopizni. Kitartás!
2008. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló vagyok. Javítás: már nem fog olyan sokáig szopizni :)
2008. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, majdnem minden anyatejes baba így működik. Fárasztó, de megéri. Ne keltsd fel!
2008. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak magunkat hallanám. Nálunk ugyanez a helyzet,van hogy másfél óráig is eltart egy szopizás. Elalszik a cicin, de ha lerakom felébred,sír és kezdem elöről. Rajtunk nyugszanak meg és ez így normális. Már ritka az a baba, aki szépen eszik, aztán magától alszik. A mi problémánkon csak az idő segít és a rengeteg türelem. Mi még csak három hetesek vagyunk, ti már elöbbre jártok :)
2008. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!