Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejserkentő tea van a...

Milyen tejserkentő tea van a Laktoherben kívűl? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
A Laktoherbtől fáj a babám hasa
2008. júl. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! A Laktoherben kívül még a Hipp Natal teát próbáltam, Rossmannban, DMben beszerezhető. De nem ittam sokáig, jobban bevállt amit a kórházban ajánlottak: minimum napi 3 liter mentes víz, babát minnél többször cicire, és/vagy szopi után fejni! Természetes úton növeli a tejmennyiséget!

És nyugalom, stresszmentesség(amennyire lehet), és sok pihenés...

2008. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Hasfájásra pedig az Espumisan L vált be, ezt már egész pici babáknak is lehet adni, ha jól emlékszem 10 napos kortól. De ennek utána kellene nézni.
2008. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a Dm-nek is babylove-os teája, kecskerutafű. Ilyen teákat gyógyszertár, drogéria, bioboltokban tudsz beszerezni. Elég széles a választék.
2008. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt a keveréket a szoptatási tanácsadóban kaptam. Isteneien bevált: édeskömény, csalán,baszalikom, izlandi zuzmó, kecskerutrafű, ániszmag, majoranna, kakukkfű, görögszénamag ezeket összekeverni, napi 1 litert inni. 1 literhez én 1,5 evőkanállal adtam.remélem neked is beválik.( Gyógynövényboltokban megtalálod).
2008. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egyik tea sem vált be mert mindegyiktől fájt a babám hasa. Egyedül az urtica Ch5 tejserkentő homeopátiás bogyó segítette. A barátnőm babája tápos volt amint elkezdte ezt szedi le is álltak a tápról.

Szóval jó próbáld ki! Gyógyszertárban kapható.

2009. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!