Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok még, nagyon fáj a...

Szoptatok még, nagyon fáj a térdem, mit szedhetek-kenhetek rá?

Figyelt kérdés
Hat hónapos babámat szoptatom és nem tudom mi az ami nem árt neki, de nekem segít.
2008. jún. 28. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

homeopátiás krémet nyugodtan. Én inhüvelygyulladásra kentem azt szoptatás mellett.



Dia

2008. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rozmaringos mentolos krémmel kenheted, nekem az minden fájdalomra segített. Gyógynövényboltban kapható.
2008. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Rhictofit Sport krémet nyugodtan kenheted, én is használtam szoptatás alatt. Segített. Patikában kapható.

Jobbulást kívánok!

2008. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Furcsán hangzik, de lefekvés előtt kend be a fájós részt vastagon disznózsírral, amit takarj le egy pár papírzsepivel, végül kössél rá nejlonzacskót, hogy dunsztolódjon egészen reggelig. Tuti biztos a hatása. Én az ínhüvelygyulladásomra kentem és használt. (gyulladáscsökkentő hatású). Azt is olvastm, hogy a gyulladt mellre is jó (nem a sebesre!!!), szerencsére nem kellett kipróbálnom sosem :)))


Egyéként a szoptatási tanácsadók írták egyszer nekem, hogy fájdalomcsillapítóként lehet Cataflam tablettát szedni, de fel kell iratni dokival.


Remélem tudtam segíteni!

2008. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, nyugodtan hasznalj akar Fastum gelt, Voltaren gelt (a fajdalomra), vagy akar glukozamin tartalmu gelt (erositi a terdizuletet)...a krémek nem szívodnak fel, csak helyileg hatnak, tehat a szoptatast nem befolyasoljak...
2008. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2008. júl. 1. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!