Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapja szoptatok. Szedhetek...

2 hónapja szoptatok. Szedhetek magnéziumot? Vagy van még valamilyen méhösszehúzódás ami miatt nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne szedhetnél??? De amúgy miért van szükséged Mg-ra? görcsöl a lábad, vagy ideges vagy?
2011. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már szedem újra (3hetes a babám) nekem azt mondta a doki elkezdhetem újra már. Aminek össze kellett, az már összehúzódott:)
2011. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felesleges dolgokon felkapom a vizet... :S
2011. szept. 6. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Sedatif pc! nekem nagyon bejött

1 hét alatt mindkét gyermekünkkel kórházban voltunk-több napra, plusz én belázasodtam mert begyulladt a mellem, A sok idegességtől kevesebb lett a tejem és ez a szer hatott, pedig a napi 3x2 helyett csak 1x2-őt szedtem be. próbáld ki, hátha neked is segít. és a tejem is visszajött.

2011. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!