Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mibe fagyasszam le az anyateje...

Mibe fagyasszam le az anyatejet? 20g, vagy egy napit össze lehet gyűjteni egy kispohárba, és nap végén lefagyasztani?

Figyelt kérdés
vagy mibe lehet? Nincs sok helyem és ki tudja mikor de még akár főzelékhez is jó lehet később, nem?
2008. jún. 28. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Jégkockatartóba próbáld meg, nagyon sokan abba fagyasztják le. Van, hogy nekem is apránként gyűlik össze és a nap végén fagyasztom le. Én MEDELA anyatejgyűjtő zacsiban fagyasztom (10 db 150 ml-es van egy csomagban és kb. 2000 ft)



Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24 órát lehet nyugodtan hütőben (van aki szrint 3 napig, de én annyit sosem hagyom) aztán én is jégkockatartóban lefagyasztottam, ha megfagyott akkor mehet zacsiba felcimkézve hogy mikor került be. Nekem a védőnő is ezt a módszert javasolta.
2008. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, tök jóötletek :)
2008. jún. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!