Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A more milk tablettát csak...

A more milk tablettát csak addig kell szedni amíg megindul a tej vagy szedjem be az egész 1 dobozt?

Figyelt kérdés
Fontos!!! Az urticaval meg a ricinussal jártam ugy h kezdetben dőlt a tejem és kevesebb lett aztán ezeket kezdtem szedni ami jó is volt de nem tudtam h tartosan nem lehet szedni és el kezdett elapadni a tejem. (hiába tartottam utánna szünetete és keztem ujra szedni 1-1napig apaszto hatása volt) Abbahagytam a szedését és sok cicizéssel annyira vissza tudtam hozni h csak az esti evés 1/3a tápszer jobban nem ment. Kiprobálom a moremilket h esetleg az visszahozza teljessen de nem akarok poruljárni...!!!
2008. jún. 26. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
2 honapos a babám szoval jó lenne még sokáig szopizni...
2008. jún. 26. 09:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én abbahagytam 2 nap múlva, mert nagyon sok lett a tejem, és utána sem csökkent le:)))

www.boldogmama.hu-n keress rá, rajta van az alkalmazás.

Ez nem homeopatás gyógyszer, hanem tejserkentő növényi olajok nagyon magas koncentrációja. Ezért túllépni sem szabad a maximális adagot, mert allergiás reakció léphet fel, nálad és a babónál is.

Sok sikert!

2008. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem az urtikát, de a gyógyszertárban senki sem mondta hogy nem szabad tartósan szedni!Lehetséges hogy ezért kezdett nekem is apadni???? 2,5 hónapig dőlt a tejem, onnantól kezdve csak apadt,pedig fejtem állandóan a szoptatás mellett.Mégis 3 hónapos korában már csak reggel és este tudtam szoptatni. Vajon azért mert tovább szedtem az Urticát? Ricinust nem szedtem, a Moremilket meg nem ismertem.
2008. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a 2. válaszolonak: tartosan nem szabad szedni és nekem se mondták ugyhogy folyamatossan szedtem és kezdetben növelte a tejmennyiséget aztán elkezte apasztani mert ha sokat vagy sokáig szeded elapasztja a tejet és nekem ezt csak most mondták:(

hozzáteszem én is fejtem de semmi

annyi h rengeteg cicizéssel sikerült visszahozni szinte teljessen de most ugy vok vele h pont elég a babámnak

most már csak a milk more-ba reménykedem azt mondják jó...

2008. jún. 26. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk szó szerint!! Én most itt Tőled tudtam meg, h miért is csökkenhetet a tejünk!! Köszi az infót!!!!! Én is szedem már a moremilket, de még a tejem nem ömlik, olyan 60-80at fejek csak, így én sztem benyomom az összeset és mellette iszom rengeteget....azt viszont én is hallottam, h akinek hirtelen rengeteg teje lett, az abbahagyta es maradt mégis a jó sok tejecske! Sok sikert nekünk! :O))))
2008. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!