Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg hat a more milk...

Tényleg hat a more milk tabletta? 6 hete szültem, már szinte semmi tejem.

Figyelt kérdés
Kezdettől fogva kevés tejem volt.Mindent megpróbáltam, amit csak lehet, de ez van. Sajnos nem tudok anyatejet adni a babámnak. Van értelme mégis elkezdeni szedni a more milket? Még nem adom fel.
2008. jún. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nagyon bevállt.Kb. 6000 ft. Egy próbát megér!

Remélem sikerül!!!

De ha kipróbálod, akkor sokszor kell mellretenni a babót, mert a more milk, csak "elindítja" a tejet, a többit a babának kell megoldania:)

2008. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
El ne keseredj! Szoptass minél többet ,nekem volt hogy egy szopi alatt kétszer indult meg a tejem.Szopizott,aztán már nem volt mit akkor csak cumizott rajta,aztán egyszer csak újra jött az a feszítő érzés és szopizott boldogan tovább.Igyál annyi folyadékot amennyit csak bírsz,kipróbálhatod a laktoherb teát az is sokaknak segít!
2008. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, mindent kipróbáltam. Rengeteget volt cicin a babám, ittam teákat, ettem rendesen,nem voltam ideges,pihentem, de a genetika ellen nem tehetek semmit....
2008. jún. 23. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Az első válaszoló vagyok. Én elhiszem, hogy mindent kipróbáltál, mert ha nem, akkor most nem foglalkoznál a témával. A nők egy pár százaléka tényleg nem tud szoptatni, lehet, hogy Te pont abba a pár százalékba tartozol. Tény, hogy a legjobb az anyatej, de ha nincs, akkor ezt kell elfogadni. Szerencsére én sokáig tudtam/tudok szoptatni, de ismerek tápszeres gyerekeket is, de nem látok különbséget... (Szoptatós anyukák, ne kövezzetek meg!)

Mindenkinek boldog babázást!

2008. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!