Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt ezeket ennetek...

Szoptatas alatt ezeket ennetek-e? Lecso, kovaszos uborka, tojasos nokedli, gyumolcsleves meggybol, szilvabol.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lecsót leszámítva igen. Nekem a lecsó amúgy is panaszt okoz még nem szoptatáskor is és a hasfájósabb fiaim ( 2 van) is érzékenyen reagáltak rá ha paprikát ettem:(

A többi semmi panaszt nem okozott így azokat ettem.

2013. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elöször egyél belöle kis adagot, és figyeld a babát, ha valamelyikre rosszul reagál, azt hagyd ki, de a legtöbb esetben ezekkel semmi baj sincs.

Meg minden gyerek másmilyen, és más-más ételre regalál hasfájással, ezért semmit nem tiltanék le eleve, hanem óvatosan próbálkoznék egy-egy kajával.

2013. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezeket elfelejtettem:kakaos dolgok, pl. Kakaoscsiga, cseresznye.:)
2013. jún. 19. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lecsó: persze, miért ne?Jó van benne hagyma, de attól nem lesz semmi baja a babának.Én pörköltet, sőt még brassóit is ettem.

Koviubi: Ebben sem látok semmi kivetnivalót.

Tojásos noki: Tojás szoptatás alatt nagyon is fontos.Nekem kötelezően kellett ennem az elején a fehérje miatt, mert a babám a tejtermékektől olyan lett mint egy kamaszfiú mikor serdül.Tiszta fehér pötty lett.Nokedli=tészta, szintén semmi kivetnivaló nincs benne.

Meggy-szilva leves: Én nem szeretem, de mivel tejtermék van benne, ezért az első 3 hónapban nem ajánlom, utána simán.

2013. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tojásos nokival szerinted mi a baj kedves kérdező? vagy a kovi ubival? Alapból ha nem hasfájós a babád akkor nem kell semmi különösebb étrend. Ha hasfájós akkor oda kell figyelni.
2013. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak epret nem ettem, amúgy kivétel nélkül mindent.
2013. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem a paradicsomot sem a paprikát nem bírta, semmit aminek "viaszos héja van" (borsó, kukorica stb.)szóval lecsó mínusz. A többivel nem lett volna gond.

De ezt ki kell tapasztalni.

Én egyébként azt mondom, hogy érdemes egy jó nagy adagot megenni, mert akkor legalább kiderül. De egyszerre csak egy "veszélyes ételt", és azt is érdemes reggel vagy délelőtt megenni, hogy ne éjszaka legyen szívás.

2013. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindegyiket eszem.semmi vajom és lányomnak sincs semmi tünete amiért ne ehetnèm .szerintem ez egyénfüggő.
2013. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam a lecsó egyik összetevőjét sem bírta, főleg a hagymától fájt a hasa. Azon kívül szerintem bármelyiket eheted!
2013. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket eszem!
2013. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!