Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a magzatom és a 21 hetes kisbabám is mindent megkapjon amire szüksége van?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel babát várok. Korábban már kérdeztem, hogy lehet-e terhesség alatt tovább szoptatni. Az egyértelmű válasz az igen volt. A védőnőm viszont azt mondta, hogy azonnal hagyjam abba, mert a babám elveszi a kálciumot a magzattol. Akkor most mi van. Megoldom a problémát, ha pld. még iszok kálciumtablettát. Vagy mit mit szedjek, amibe minden benne van. Másoknak mit tanácsolt a nőgyógyászuk erre az esetre? Gondolom elég sokan vannak, akik kis korkülönbséggel szültek, szülnek.
2008. jún. 21. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szotasd nyugodtan. Plussz vitamin és ásványianyag bevitelre van szükséged ez biztos, de tuti, hogy nem "vesznek" össze a babák rajtad. Mindkettő elveszi ami jár neki, te pedig "elkopsz" :)))) De nagyon boldogan! Szerinetm kérd ki a doki véleményét, védőnőre csak végszükség esetén hallgas! Nagyon rossz véleménnyel vagyok róluk, eddig 2höz volt szerencsém (költöztünk időközben) és szörnyű! Tisztelet a kivételnek, de ezek iszonyat hülyeségeket tudnak beszélni! Szoptass, növesz a pocakod, és egyél minél több gyümit, zöldséget, húsokat és nem lesz semmi baj!

Sok sikert mindekettőhöz!

11hetes kismami és egy 20hós kisfiú anyukája egyben

2008. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteértek az előző kommentezőkkel, a védőnők felkészültségét illetően. Mikor terhes lettem a kisfiam mellett, ő egyenesen vetéléssel rémísztgetett, ha folytatom a szoptatását. Az orvos ezt kategórikusan megcáfolta, annyit mondott, hogy a terhesség utolsó hónapjaiban megváltozik a tej íze, ezért a gyerekek automatikusan elválasztják magukat. És ez így is lett: fanatikus "ciciperverz" kisfiam az öcsi születése előtt 2 hónappal abbahagyta a szopit, pedig már azt tervezgettem, hogy fogok az iskolai tanórák szünetében belógni hozzá egy kis ciciztetésre:-))) De olyan anyukáról is hallottam, aki megszoptatta a kislányát délelőtt, aztán elment szülni.
2008. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szopiztass.Egyél elevitet, az majd fedezi a szükségleteket.Különben meg a szervezet önmaga elosztja a vitaminmennyiségeket,nem hagyja hogy a magzat valamiben hiányt szenvedjen, és a tejben is van minden amire a babónak szüksége van.
2008. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Szoptatok továbbra is. Nagyon sajnálnám, ha a kisfiamat meg kellene ettől fosztanom, mert úgy érzem nagyon szüksége van rá, meg nekem is.
2008. jún. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!