Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugye, jól teszem, ha elválasztom?

Ugye, jól teszem, ha elválasztom?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom, és pont a napokban választom el, de már többször meginogtam. A helyzet a következő: Teljesen cicifüggő, nem csak reggel, este vagy bizonyos időpontban szopott, hanem már a nap minden percében követelte volna, még boltokban, játszótéren is. Éjjel még mindig 4-5 alkalommal kelt.

Azt találtam ki, hogy szépen elkezdtem neki mondogatni, hogy kezd fájni a cicim. Tegnap előttre eljutottam odáig, hogy megjátszottam a sírást, annyira fáj. Akkor láttam rajta, hogy megsajnált, és az arcomat is megsimogatta, miközben ráhúzta a mellemre a pólót. Azóta csak ritkán próbálkozik és sikerül is hárítanom egy "tudod fáj anyának." mondattal. Kicsi nyekergés volt reggel, de nem vészes és megtörtént életének első átaludt éjszakája is Nekem azonban bűntudatom van. Nem baj, hogy hazudok neki?


2013. jún. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy Ő már nagylány ehhez. A nagylányok már nem ciciznek! :) Ne legyen bűntudatod, szerintem így is sokáig tudtad csinálni!
2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lett volna, ha őszinte vagy és megmondod hogy ő ehhez már nagy....
2013. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kiki01 ***** válasza:
Minden elismerésem hogy 2 évig bírtad! Persze, hazudtál neki, nem volt feltétlen helyes, de most már késő, nincs visszaút, nincs mese, végig kell csinálni. Sok sikert!
2013. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!