Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van, hogy egyik nap...

Miért van, hogy egyik nap több a tejem másik nap kevesebb?

Figyelt kérdés
Pedig mindig odafigyelek, hogy eleget igyak, és rendesen egyek. Mégsem tudom szinten tartani,és a babám sem eszik többet. 8 hetes a lányom, és eddig is sok fáradságomba került, hogy legyen tejcsi, de mintha apadna.Mit tegyek?
2009. okt. 7. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy egyik nap több a másik nap kevesebb? Méred mindig a babát? Tejszaporításra nekem az ultica urens homeopátiás bogyó vált be.
2009. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mert látom, hogy nem tud annyit kiszívni. Ha duzzadtabb a mellem, akkor sokkal könnyebben eszik, mert akkor szív-nyel, szív-nyel... ez a gyakorlat.De mikor én is úgy érzem, hogy sokkal puhább, akkor ő is csak szív-szív-szív, és aztán nyel. És egy idő után csak szív-szív-ordít... és így tovább. Szóval ebből gondolom, és mérem is, de azt már csak esténként fürdés előtt, mert azelőtt kaja előtt is, és után is mértem, de csak idegbajos lettem!Nos?
2009. okt. 7. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sztem próbáld ki azt, hogy váltogatod a ciciket, ha már úgy érzed nincs benne, tedd át a másikra, majd ha azt is kiürítette akkor tedd vissza az elsőre.És próbáld ki, hogy sűrűn cicire rakod. Pár nap alatt be kell hogy induljon ettől, türelem, és ne méregesd mert az tényleg csak idegbajossá tesz.
2009. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 9 hetes a kislányom, ugyanezek a "tünetek". Én azt figyeltem meg, hogy ha esetleg sokat megyek napközben, vagy sokat csinálok a háztartás körül, akkor estére kevesebb a tejci. Gondolom ez attól van, mert azt az energiát felhasználom a mozgolódással, amit a szervezetem egyébként a tejtermelésre fordítana.
2009. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igyekszem többet pihizni
2009. okt. 7. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes jelenség.... Egy csomó mindentől függhet. Ne aggódj, rendeződni fog, még nagyon az elején vagytok. Ha bizonytalan vagy, (meg amúgy is), kukkants be a [link] oldalra. Szerintem tetszeni fog!
2009. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!