Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett terhesség?

Szoptatás mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lányom most 9 hónapos, még szopizik éjjel, és reggel.

A havi vérzésem még nem jelentkezett.

Mostanában ingerlékenyebb vagyok, szúrkál a hasam. Egyszer kétszer hányingerem szokott lenni, Nektek hasonló tapasztalat? Ja és tele lett pattanással az arcom és nyakam.

Ne írjátok hogy csináljak tesztet, nem tudok most venni majd csak jöv. héten. Addig várom a véleményeket :Ö


2013. máj. 31. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztek akkor lehetséges. Nagy tévhit, hogy a szoptatás alatt nem kehet teherbeesni.
2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás nem fogamzásgátló. Lányom még 3-4-szer szopizott, amikor terhes lettem (ő 13 hónapos volt monjuk, de a szoptatás gyakrabb volt)
2013. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezünk, úgy vagyunk vele jön ha akar :) Személy szerint örülnék is neki :)
2013. máj. 31. 17:50
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszaitokat :)
2013. máj. 31. 17:51
 5/12 Kiki01 ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam, sőt, az én lányom még nappal is szopizott mikor terhes lettem.
2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

A szoptatás csak addig véd a terhességtől, ha a baba kizárólagosan szopizik, és nem telik el 2 szopi között több, mint 6 óra!

Simán lehetz terhes, főleg, ha nem védekeztek!

2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig nem is gondoltam bele...hogy lehet ám kistesó..:)

Köszönöm szépen nektek is :)

2013. máj. 31. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás akkor sem véd a terhességtől, ha még csak szopizik a pici, és gyakran kap cicit.

A menstruáció elmaradása meg jelentheti azt ugye, hogy épp most jött volna, de teherbe estél, így nem jön :)

Simán lehetsz terhes :)

2013. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

A szoptatás csak akkor véd, ha születéstől fogva nem telik el SOHA két szopi között több mint KÉT óra!

A hat óra az rengeteg. Nekem mindhárom gyerekkel pontosan két héttel azután jött meg először, amikor 6 órát aludt először a baba.(Pedig az egyiknél ez csak egyetlenegyszer fordult elő, utána másfél éves koráig soha, mégis nekem onnantól rendszeres ciklusom lett peteéréssel a szoptatás mellett)

2013. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

9-es!

Rosszul fogalmaztam: jelentősen véd a szoptatás, ha a fent leírtak teljesülnek! És 6 óra, nem 2 óra! Nekem az első gyerekem kb. 1 hónapos volt, mikor éjszaka megszakítás nélkül 10 órákat aludt, mégis csak 8 hónappal szülés után menstruáltam először!

2013. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!