Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat a tejem? Van megoldas?

Elapadhat a tejem? Van megoldas?

Figyelt kérdés
Kisfiam este hajlando csak szopizni,igy a tejem leapadt.Ittam tejserkento teat,aztan probaltam homeos golyokat de igy is tejepepet kell adjak potlasnak.Mit csinaljak,h tobb tejem legyen?En kezdek belebetegedni,h pont most telire fog "elfogyni",mikor epp most lenne alegnagyobb szukseg az anyatejcsire ebben az evszakban.Igaz 3 honapja tartjuk az esti cicizest,de nagyon felek h tejesen elapad.
2009. szept. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejni, fejni fejni!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, valamiért egyszer csak elküldte a válaszomat, miközben még írtam.

Szóval folytatom: nekem nagyon sokat segített a következő : [link]

Szívből kívánom, hogy neked is segítsen! Boldog babázást! (Én írtam, hogy fejnifejni fejni, nem tudom jött-e közben válasz még, míg írtam...)

2009. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

Ne adj neki mást! Ha éhes, fog szopni!

Mi az hogy nem hajlandó? Tíz évesen meg nem lesz hajlandó este hazajönni? Ki van Neked szolgáltatva! Azt eszik, amit Te adsz neki! Amit jónak látsz!

Sír? Nem az a lényeg, egy csecsemős ház nincs meg gyereksírás nélkül. Nem az a fontos, hogy meg s e piccenjen, hanem hogy megkapja a szükséges tejet még a télen is!

Ne fogd a gyerekre, ez egy CSECSEMŐ!

TE irányítassz, csakis te!

2009. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 honapos es imasja a szilard kajat.
2009. okt. 1. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!