Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj-e, ha egész éjjel használo...

Baj-e, ha egész éjjel használom a tejgyűjtőt?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy nem tesz jót, mert nyomja a mellett stb.. Amíg nem használtam arra ébredtem, hogy minden tiszta tejcsi, így meg van, hogy napi 200 ml-t is összegyűjt.

Nektek mi a tapasztalatok? Van valami hátránya?


2008. jún. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kényelmetlen, akkor nem baj. De ha van elég tejed, minek gyűjtögeted? Gondolom, elég macerás dobozolni, figyelni a szavidejét, melegítgetni, stb. Teríts magad alá egy törölközőt, akkor nem lesz az egész ágy anyatejes - később a mell úgyis "megtanulja", hogy mennyi a baba szükséglete és pont annyit /és olyan minőségben/ fog termelni, amennyi el is fogy /és a baba életkorának megfelel/.
2008. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért gyűjtögetem, mert a babám kicsit lusti és nem mindig szopizza ki a kellő mennyiséget. /Én mindent mérek, számolok../A gyűjtött tejcsit odaadom pótlásként.

2008. jún. 15. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom hogy itt nem kérdezni kellene de milyen ez a tejgyüjtő mert én is hasonló problémával küszködök. Éjjel csupa tej az egész ágy. Hol lehet kapni?
2008. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én gyógyszertárban vettem, de az aventnek is van-Brendonban lehet kapni. Bimbókiemelő és tejgyűjtő is.Nekem nagyon nagy hasznomra van. Olyan mint egy kagyló, műanyag.Nekem abszolut nem zavaró, nembeszélve arról, hogy a bimbómat sem irritálja a ruha, melltartó.
2008. jún. 15. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
És a bimbó nem ázik el tőle? Engem is érdekelne, azért kérdezem. Éjszakára én is használnék vmi ilyesmit.
2008. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen berepedt, sebes volt a bimbóm. Mostmár gyógyulgat és mondom kifejezetten jó, hogy ezzel a kagylóval nem ér hozzá semmi, csak esetleg a tejcsi.Nekem nagyon bevállt.
2008. jún. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!